Představujeme IS PRYTANIS

PRYTANIS je komplexní informační ERP systém, vyvinutý zejména pro dopravní, spediční, logistické a servisní společnosti. Český vývojový tým společnosti UNIS COMPUTERS, a.s. vyvíjí a vylepšuje IS PRYTANIS již téměř 25 let v souladu s aktuální českou i slovenskou legislativou se zaměřením zejména na oblasti dopravy, spedice, logistiky a servisu. Základním krédem informačního systému PRYTANIS je poskytovat kvalitní, rychlé a přesné informace pro rozhodování a řízení společností. Systém odráží nejen nutné požadavky legislativy, ale také moderní trendy v oboru informačních technologií.

Dobrý manažer by měl znát odpovědi na následující otázky:

  • Znáte přesné náklady na svá vozidla?
  • Jste schopni analyzovat aktuální ekonomický stav Vaší společnosti?
  • Máte přesné informace o Vašich obchodních partnerech?
  • Vyřizujete pružně a rychle požadavky Vašich zákazníků?
  • Máte výborný přehled o zboží ve skladech?
  • Víte kolik a za co investujete?
  • Jste připraveni na elektronické obchodování?
  • Máte systém, který Vám nebrání ve Vašem růstu?

Jestli jsou Vaše odpovědi kladné, máte jistě velmi dobrý informační systém, se kterým jste spokojeni. Jestli jsou Vaše odpovědi záporné nebo přesné odpovědi neznáte, jsme připraveni poskytnout Vám prostřednictvím informačního systému PRYTANIS takové řešení, které na výše uvedené otázky odpoví. IS PRYTANIS Vám zajistí nejen aktuální informace pro řízení Vaší společnosti, ale poskytne i základní informační a rozhodovací platformu pro další rozvoj společnosti.

V současné době pracují s IS PRYTANIS po celé České a Slovenské republice (slovenská verze) tisíce spokojených uživatelů, kteří si na systému cení jeho otevřenost, flexibilitu, jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní. Samozřejmostí je modulární architektura, která umožňuje při zachování určitých minimálních konfigurací vytvořit výběrem jednotlivých modulů informační systém přesně podle potřeb organizace. IS PRYTANIS umožňuje napojení na rozsáhlé účetní systémy, jako jsou SAP, Dynamics NAV a další, čímž poskytuje možnost plně využívat kvalitního oborového řešení dopravy, spedice a logistiky pro velké společnosti.

IS PRYTANIS splňuje všechny požadavky kladené na moderní informační systémy a je pevným základem pro řízení a růst úspěšných společností.

 

informační systém Prytanis