Nákladní doprava

Nákladní doprava

Modul Nákladní doprava je pro všechny dopravní a spediční firmy jedním z klíčových modulů. Pracuje nad společným hlavním číselníkem všech vozidel, který umožňuje definovat jednotlivé údržby vozidel. Zajišťuje možnost výpočtu silniční daně, leasingů nebo pojištění vozidel. Modul Doprava se dále dělí na spedici, nákladní dopravu, sběrnou službu a HLV (hospodářské listy vozidel).

více
Osobní doprava

Osobní doprava

Obsahuje veškeré funkce v aplikacích, které potřebujete pro vedení komplexní agendy spojené s provozováním osobní pravidelné i nepravidelné dopravy.

více
Logistika

Logistika

Modul Logistika (WMS - Warehouse Management System) zajišťuje řízení pohybu a evidenci zboží včetně vratných obalů v logistickém skladu spolu se zajištěním nutné administrativy. Veškeré pohyby lze řídit online terminály se snímači čárových kódů. Propojením na modul Spedice IS PRYTANIS je možné zajistit dopravu expedovaného zboží. Funkční část je doplněna přehledovými sestavami.

více
Ekonomika

Ekonomika

Modul Ekonomika slouží pro správu kompletní ekonomické agendy. Zahrnuje účetnictví,
faktury došlé a odeslané, práci s pohledávkami, pokladnou, bankou, majetkem a všechny
dané legislativní výstupy.

více
Zakázky

Zakázky

Modul je určen pro společnosti, které se zabývají servisem všech druhů vozidel.

více
Obchod

Obchod

Obchodní modul slouží pro zajištění obchodní činnosti firmy. Řeší problematiku ze tří oblastí: objednávky odeslané, vedení skladu a objednávky došlé.

více
Personalistika a mzdy

Personalistika a mzdy

Tento modul eviduje a udržuje všechny osobní a mzdové údaje o zaměstnanci. Je důsledně chráněn nastavením práv přístupu jednotlivých uživatelů. U všech mzdových a stěžejních osobních údajů je udržována a sledována historie.

více
Administrátor

Administrátor

Tento modul je určen pro správce informačního systému - administrátora. Slouží k zavedení uživatelů do IS PRYTANIS i ke správě přístupových práv a ke konfiguraci subsystémů.

více
KYBOS reporting

KYBOS reporting

Reportingový nástroj, který umožňuje snadné a rychlé vytváření potřebných výstupů Vašich dat. Obsahuje sadu nástrojů pro tvorbu sestav a přehledné datové výstupy.

více

REST API

Nabízíme implementaci REST API, pomocí kterého zpřístupníme vybrané funkce a data z IS PRYTANIS pro Vaše další aplikace a programy třetích stran.

více